İletişim

Adres: Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, Kimya-Metalürji Fakültesi, Biyomühendislik Bölümü, Davutpaşa Cad. No.127, 34210 Esenler, İstanbul, Türkiye.

Tel: (0212) 383 46 26

Faks: (212) 383 46 25

E-posta: bioeng@yildiz.edu.tr

 

Ulaşım Bilgileri

Atatürk Havalimanı'ndan Ulaşım
Atatürk Havalimanı'ndan Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'ne ulaşmak için hafif metroyu kullanabilirsiniz. Davutpaşa Kampüsü'ne en yakın hafif metro durağı Davutpaşa durağıdır. Havalimanından Davutpaşa Durağı'na ulaşım süresi yaklaşık 20 dakikadır.

Esenler Otogarı'ndan Ulaşım
Esenler Otogarı'ndan Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'ne ulaşmak için hafif metroyu kullanabilirsiniz. Davutpaşa Kampüsü'ne en yakın hafif metro durağı Davutpaşa durağıdır. Esenler Otogarı'ndan Davutpaşa Durağı'na ulaşım süresi yaklaşık 5 dakikadır.

Toplu Taşıma Araçlarıyla Ulaşım

Metrobüs

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'ne metrobüsle ulaşmak için 34 ve 34T numaralı metrobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Davutpaşa Kampüsü'ne en yakın metrobüs durağı Cevizlibağ durağıdır. Cevizlibağ durağında üst geçitten geçip Avcılar-Edirne istikametindeki otobüs durağından Cevizlibağ-Davutpaşa Kampüsü minibüsleri veya 41AT ve 85C numaralı İETT otobüslerine binerek Davutpaşa Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

Hafif Metro

M1 numaralı AKsaray-Havalimanı hafif metrosunu kullanarak Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz. Davutpaşa Kampüsü'ne en yakın hafif metro durağı Davutpaşa durağıdır.

İETT Otobüs Seferleri

Aşağıda listelenen otobüs hatlarını kullanarak Davutpaşa Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz. Hat isimlerinin üzerini tıklayarak hareket saatleri ve güzergah bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ring Seferleri

Cevizlibağ-Davutpaşa Kampüsü arasında ve Davutpşa Kampüsü içinde fakülte binaları arasında düzenli aralıklarla ring seferleri gerçekleştirilmektedir.